KONST / Litografier / Färglitografi 15362021
nr 1536 2021
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Kust med klippor. Signerad, numrerad 276/310, daterad 1999. Färglitografi. Bladets mått: 41x60 cm, yttermått inklusive ram: 58x76 cm
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 24 april 2023
kl 19:14:14
1.500 kr
1.600 kr
24 apr
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz